Affiliate - Butik Radost 


 

Vítejte v provizním systému butiku Radost!

Vydělávejte peníze doporučováním našich stránek

Chcete vydělávat peníze navíc bez jakýchkoliv nákladů? Připojte se již dnes zcela zdarma k našemu proviznímu systému a začněte vydělávat tím, že doporučíte naše stránky svým přátelům, kolegům, či návštěvníkům Vašich stránek.

Provizní (tzv. affiliate) programy jsou dnes běžnou součástí internetu po celém světě a mnoho provizních partnerů vydělává vysoké zisky tím, že propaguje produkty internetových obchodů jako je Butik Radost.

Zaregistrujte se zdarma a získejte exkluzivní přístup do naší členské zóny!

Klikněte zde a zaregistrujte se do našeho affiliate programu. Získáte okamžitý přístup do exkluzivní členské zóny, kde naleznete všechny potřebné nástroje pro propagaci, jako jsou bannery, textové reklamy či textové odkazy.

Rovněž získáte přístup ke statistikám a přehledům svých zisků. Budete moci sledovat kolik peněz vyděláváte denně, měsíčně či ročně.

Jak to celé funguje?

Po registraci získáte ihned jednorázový startovní bonus 200,- Kč a exkluzivní přístup do členské zóny a je Vám přidělen Váš jedinečný identifikátor. V sekci "Reklamy, bannery" naleznete nástroje pro propagaci. Ke každému nástroji je přiřazen krátký html kód, který stačí zkopírovat a vložit na Vaše stránky, do e-mailu, příspěvku diskuzního fóra, a podobně, čímž vytvoříte odkaz.

Když poté někdo na tento odkaz klikne, dostane se do našeho obchodu. Pokud si tento návštěvník (tzv. refferal) v našem obchodě něco koupí, dostanete od nás provizi (díky Vašemu jedinečnému kódu v odkazu náš affiliate systém pozná, že refferal přišel právě z Vašeho odkazu).

Poté co výše Vaší provize dosáhne určité částky (aktuálně vyplácíme již od 500,- Kč), stačí zažádat o výplatu a my Vám pošleme peníze na Váš bankovní účet.

S námi získáte:

  • startovní bonus 200 Kč ihned po registraci
  • 10% provizi z každé objednávky Vašeho refferala
  • refferal nemusí nakoupit hned, náš systém si ho zapamatuje na 30 dní a pokud učiní objednávku během této doby, získáte provizi
  • výplata již od 500,- Kč
  • přehledy a statistiky svých výdělků a výkonností jednotlivých odkazů

Vydělávejte peníze snadno s naším affiliate programem!

Klikněte zde a připojte se do našeho Affilite Programu

Po registraci, prosím, nezapomeňte aktivovat svůj účet odkazem, který Vám přijde na zadaný e-mail!

Pokud již máte účet, přihlašte se zde.


Možnosti platby:
Dobírkou
Bankovním převodem

Copyright © 2019 Butik Radost - šaty, dámské oblečení a módní doplňky online